Posted on

Rüyada kız yeğeninizi görmeniz; saadet, nimet ve bereket elde edeceğinize, bolluğa, şerefe ereceğinize, zorluklardan kurtulup kolaylığa ereceğinize, büyüyen ve artan şeylere delalet eder.

Rüyada erkek yeğeninizi görmeniz; çevrenizde güvenebileceğiniz dostlara sahip olduğunuzu ve çevrenizde saygı göreceğinize, güvenilir dostlara malik bulunduğunuza ve bütün hareketlerinizin herkes tarafından saygı ile karşılandığına delalet eder.

Rüyada yeğen görmek; yakın bir gelecekte, işinizle ilgili büyük başarılara imza atacaksınız.

http://islamiruyatabiri.net
Rüyada yeğeninizi görmek akrabalarınızla olan ilişkilerinizde daha dikkat etmeniz için bir ikazdır. Rüyada yeğen görmek yine bir yakınınız tarafından size sağlanacak menfaate işaret eder.
Rüyada yeğenini gören kimsenin, yeğenlerine karşı iyi davranması gerektiğine dair kendisine bir uyarıdır. Bazen rüyada yeğenini görmek, akraba tarafından gelecek bir yardımla tabir olunur.

Rüyada yeğen görmek, akrabalarına düşkün olmaya ve sevince işarettir. Rüyada yeğenini üzgün görmek, akrabalarından birini gücendirmeye veya üzüntüye işarettir. Rüyada yeğen görmek aileler arası iyiliğe, mutluluğa işarettir, aynı zamanda farklı bir bilgiye göre rüyada yeğen görmek iş hayatında ve aile hayatında yükselmeye işarettir. Rüyada yeğeninizi kötü bir durumda, üzgün halde görürseniz bu aileler arası veya sizinle alakalı bir huzursuzluğun nedeni olabilir.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s