Posted on

islami rüya tabirleri

Rüyada yatak odası görmek, oda içerisinde bulunmak; ruh dünyasındaki zenginliğe, huzur ve güvene, eşinizle birlikteliğinizin uyum içersinde olduğuna, rüyada yatak odanızın karanlık olduğunu görmeniz; sıkıntıya, zulme ve haksızlığa, karanlıktan aydınlığa çıkmanız; borçtan, üzüntü ve kederden kurtulmaya delalet eder.

Rüyada yatak odası görmek; sevdiği kadına, hoş geçime, karlı bir yatırıma, yatak odasından çıktığınızı göreniz; eşinizle aranızın açılacağına, önemsiz bir takım tartışmalar yaşayıp huzursuz olacağınıza, canınızın sıkılacağına delalet eder.

Rüyada yıkık-dökük bir yatak odası görmeniz; mutsuzluğa, üzüntüye veya ahlâksız bir eşe işarettir. Rüyada harap olmuş yatak odasını onarmanız, onarmaya çalışmanız; eski güzel günlerinize döneceğinize, sevineceğinize, mutluluğa, eşinizin ıslah olmasına delalet eder.

http://islamiruyatabiri.net

Rüyada yatak odanızın çöktüğünü görmek; rüyayı gören kimse çok zenginleşir. Rüyada aydınlık oda görmek; girdiğiniz işlerden büyük kazanç elde edeceğinize, boş bir oda görmek; fakir düşerek başkalarına muhtaç olacağınıza işarettir.

Rüyada ışıltılı bir yatak odası görmeniz; cinsel yaşantınızda yaşayacağınız renkliliğe, mutluluğa, sadakate, duygusal dünyanızın oldukça hareketli olacağına, sevdiğinizle güzel günler yaşayacağınıza delalet eder. Yabancı bir ülkeye yolculuk yapacak, yeni ve çok hoş insanlarla tanışacaksınız.

 

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s